Nieuw Stikstofmembraan met uitzonderlijke prestaties
Avilo heeft woensdag 17 augustus '22 het allereerste exemplaar van het nieuwe 'SmartFluxx SA15015' stikstofmembraan in ontvangst mogen nemen. Dit stikstof membraan is met zijn unieke specificaties een welkome toevoeging aan het Parker membraan assortiment.
![[v.l.n.r.] Caroline en Jaap van Vliet nemen eerste SA15015 productie exemplaar in ontvangst uit handen van Robin Biemans - Production Plant Manager - en Hans Wolters - Accountmanager Filtration & Separation](https://www.avilo.nl/app/assets/cache/178043553/parker-sa15015-nitrogen-membrane-first-copy-release-1-1440x810.jpg)
N2 productie bij hoge temperatuur & druk
De membraan module kan stikstof produceren bij een inlaatdruk van 13 bar(g) en is tevens inzetbaar bij hoge perslucht inlaat temperaturen tot 60° Celsius. Dit maakt deze module uitermate geschikt voor de productie van stikstof in meer uitdagendere omstandigheden.
Op luchtvaarttechniek gebaseerd design
De SA15015 is gebaseerd op het robuuste en veeleisende ontwerp van de membraanmodules die eerder voor de aerospace toepassingen werden ontwikkeld. Hierdoor is het membraan veel lichter in gewicht. Ook is het uiterlijk anders dan de standaard industriële modules. In plaats van de gepoedercoate grijze afwerking die hoort bij de aluminium SmartFluxx-modules, heeft de SA15015 een met zwavelzuur geanodiseerde coating die corrosiebestendig is.

SA15015 vult leemte in assortiment
Door de productiestop op de ST16010 stikstof module ontstond er een gat in het membraan assortiment qua capaciteit. De SA15015 module slaat een brug tussen de reeds bestaande modellen en vult dit gemis in capaciteitselectie. De SA15015 bevindt zich tussen de SA1508 en SA15020, met ongeveer vijf keer de stroomcapaciteit van de SA1508 en 80% van de stroomcapaciteit van de SA15020.
SmartFluxx assortiment met hoge capaciteit
Bekijk de specificaties van de nieuwe SA15015 en andere hoge capaciteit stikstofmembranen


